0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-11-16 fil

profesionali ir gerai skaitoma.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.59 SoldOut

Knygos "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme" aprašymas

Leidinys skirtas žymaus vokiečių fenomenologo Maxo Schelerio (1874–1928) etikai. Aptariamos M. Schelerio filosofijos teorinės ištakos, pagrindinės etikos problemos, nagrinėjama M. Schelerio teorinė diskusija su I. Kantu, iškeliami M. Schelerio etikos prieštaravimai, jo reikšmė vėlesnei filosofijai.2010-11-16

profesionali ir gerai skaitoma.

Parašykite atsiliepimą apie "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Loreta Anilionytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loreta Anilionytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Etika ir asmenybė Maxo Schelerio vertybiniame absoliutizme" perkama kartu