0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Etnografija ir etnografo darbas

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 4.90 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Etnografija ir etnografo darbas


2021-06-30 8.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Etnografija ir etnografo darbas" aprašymas

Monografijoje "Etnografija ir etnografo darbas"nagrinėjami etnografijos, kaip mokslinės disciplinos, Lietuvoje atsiradimo ir raidos bei praktinės etnografo veiklos klausimai. Atskleidžiama etnografo darbo, tiriant tradicinę liaudies kultūrą, gyventojų buitį ir gyvenseną apskritai, specifika, lauko tyrimų metodika, metodinių priemonių kūrimo ir medžiagos rinkimo kryptys Lietuvoje. Aptariama etnologijos susiformavimo Lietuvoje istorinės aplinkybės, to mokslo santykis su etnografija.

Taip pat apžvelgiama instrumentų sudarymo lauko tyrimui istorija ir praktika, atliekamų tyrimų kryptys. Nors monografijoje parodoma, kad moksliniai tyrimai atliekami ir jų metodika kuriama pirmiausia mokslo įstaigose, tačiau lauko tyrimuose aktyviai dalyvauja aukštųjų mokyklų studentai. Todėl išryškinama LEU studentų istorikų indėlis renkant etnografinę medžiagą ir su šia veikla atsirandančios problemos.Parašykite atsiliepimą apie "Etnografija ir etnografo darbas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Etnografija ir etnografo darbas, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Mardosa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Mardosa su knyga Etnografija ir etnografo darbas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Etnografija ir etnografo darbas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Mardosa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Etnografija ir etnografo darbas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Etnografija ir etnografo darbas" perkama kartu