0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eucharistija - gyvenimo širdis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Eucharistija - gyvenimo širdis


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.89 SoldOut
Knygos "Eucharistija - gyvenimo širdis" aprašymas

Francesco Peyron, Paolo Angheben Knygos Eucharistija - gyvenimo širdis autoriai - Marijos Guodėjos misionieriai ir svarbaus dvasingumo centro vadovai - kiekvieną šv.Mišių akimirką nuodugniai aptaria iš skirtingų perspektyvų: istorinės, teologinės, biblinės, dvasinės ir egzistencinės. Čia apstu apmąstymų, Dievo žodžio ištraukų, teologinių įžvalgų. Knyga kviečia mus į gilesnį santykį su Dievu, siekia pažadinti didesnį visų drungnų krikščionių susivokimą, grąžinti norą dalyvauti Eucharistijoje.
Skaitytojas knygoje ras išsamią ir taiklią katechezę, asmeniniam apmąstymui skirtų klausimų, tinkamai parinktą Dievo žodį.Parašykite atsiliepimą apie "Eucharistija - gyvenimo širdis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Eucharistija - gyvenimo širdis, kurią skaitytojams dovanoja Francesco Peyron, Paolo Angheben. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Francesco Peyron, Paolo Angheben su knyga Eucharistija - gyvenimo širdis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Eucharistija - gyvenimo širdis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francesco Peyron, Paolo Angheben. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Eucharistija - gyvenimo širdis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Eucharistija - gyvenimo širdis" perkama kartu