0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Europos galia pasaulyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 12.95 SoldOut

Knygos "Europos galia pasaulyje" aprašymas

Šioje knygoje šeši prancūzų ir lietuvių mokslininkai ieško atsakymų, įvairiais aspektais analizuodami Europos situaciją pasaulyje. 2010 pavasarį jie susibūrė Mykolo Romerio universitete ir skaitė paskaitas apie europinę tapatybę.
Kiek reali ir galima Europos politinė, ekonominė ir kultūrinė vienybė, nacionalinėms valstybėms iš inercijos laikant savus interesus aukštesniais nei europiniai? Kokią įtaką Europos Sąjunga gali daryti pagal visai kitus principus ir prioritetus besivienijančiam, "besiglobalizuojančiam" ir kur kas galingesniam už ją pasauliui?Parašykite atsiliepimą apie "Europos galia pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politikos knygos

Sud. Povilas Aleksandravičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Europos galia pasaulyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Europos galia pasaulyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Europos galia pasaulyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Europos galia pasaulyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Povilas Aleksandravičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Europos galia pasaulyje" perkama kartu