⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Europos paveldas. Planavimas ir valdymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 2.89 SoldOut

Knygos "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas" aprašymas

Ši knyga suteikia studentams žinių apie paveldo esmę ir galimybes, jo ryšį su istorija ir kultūra, politinį, socialinį ir ekonominį jo panaudojimą šiuolaikinėje visuomenėje. Tai pirmoji šias temas aptarianti knyga, joje pateiktas naujoviškas požiūris, ji duoda galimybę studentui susipažinti su įvairiais paveldo aspektais.
Knygoje „Europos paveldas. Planavimas ir valdymas“ aptariama kaip valdyti paveldą, pateikiama patarimų ir bibliografija, tačiau tai ne vien tik studijų vadovėlis, knyga svarbi ir ne Europoje gyvenantiems praktikams. Dažnai analizė ir aprašymai gali būti sudaromi remiantis atskirų šalių duomenimis, bet tada iškyla iki šiol neatsakytų klausimų: Kaip galima sudaryti bendrus apibrėžimus, temas, sprendimus ir strategijas, tinkamus visai Europai?
Kaip paveldo planavimą ir valdymą padaryti aktualų ir šiuolaikišką? Kodėl paveldo vaidmuo atskirose visuomenėse ir jų ekonomikose yra svarbus žemyno ateičiai?
Knygą rašyti paskatino tarptautinio konsorciumo „Europos paveldas. Planavimas ir valdymas“ idėjos ir veikla. Šis konsorciumas įkurtas 1996 metais, jis remia naują bendrą magistrantūros kursą, dėstomą Europoje septynių skirtingų šalių studentams. Į programą įtrauktų universtitetų paveldo specialistai prisidėjo prie būsimo pagrindinio kurso vadovėlio kūrimo, finansuojamo Europos Sąjungos SOCRATES programos.
Gregory Ashworthas – Nyderlandų Groningeno universiteto Geografijos fakulteto profesorius.
Peteris Howardas – Plimuto universitetas (Didžioji Britanija) Paveldo temos vadovas.
--
Iš anglų kalbos vertė Laima Gylienė ir Dalė Virginija Jakutienė.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas", Gregory Ashworth, Peter Howard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gregory Ashworth, Peter Howard su knyga "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gregory Ashworth, Peter Howard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Europos paveldas. Planavimas ir valdymas" perkama kartu