⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-03-25 J.

Neprasta, neblogas darbas


2023-03-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai" aprašymas

Monografijoje nagrinėjami Europos Sąjungos prigimties, valstybės narystės Europos Sąjungoje konstitucinių pagrindų, valstybės narystės Europos Sąjungoje poveikio nacionalinei konstitucinei teisei, klausimai. Išsamiai analizuojami specifiniai Europos Sąjungos bruožai, nulemiantys jos ypatingą prigimtį, aptariami Europos Sąjungai suteiktų viešosios valdžios galių prigimtis ir pobūdis, analizuojama suvereniteto principas ir jo reikšmė šiuolaikiniame pasaulyje. Pateikiama Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje konstitucinių pagrindų analizė.
Leidinys skirtas visiems, kas domisi, studijuoja, dalyvauja kuriant ar taiko Europos Sąjungos teisę. Monografija kaip mokymo priemonė rekomenduojama studentams teisininkams, studijuojantiems Europos Sąjungos, konstitucinę ar tarptautinę viešąją teisę, ji bus naudinga ir tiems, kas studijuoja ir domisi tarptautiniais santykiais, politikos mokslais, Europos integracijos procesu.


  • Autorius: Irmantas Jarukaitis
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616719

Kiti taip pat domėjosi


2015-03-25

Neprasta, neblogas darbas

Parašykite atsiliepimą apie "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Konstitucinės teisės knygos

Irmantas Jarukaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irmantas Jarukaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika: konstituciniai narystės pagrindai" perkama kartu