0

Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas

Informacija

Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955790051

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas" aprašymas
Leidinyje "Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas" yra pateikiama svarbiausi su Europos Sąjungos istorija, struktūra, institucijomis ir veikla susiję terminai ir sąvokos. Be 251 tokių terminų ir sąvokų paaiškinimo, dar yra 107 nuorodos, padėsiančios skaitytojams surasti tai, kas juos domina. Leidinyje taip pat yra įdėtos dalykinė, raidinė ir dvikalbė rodyklės.

 

Tai jau trečias žinyno leidimas. Antrasis leidimas išėjo 2002 m., taigi šiame leidime atsispindi per tą laiką Europos Sąjungoje įvykusios permainos, beprecedentės jos plėtros į Vidurio ir Rytų Europą pasekmės, pristatomos naujos Europos Sąjungos reformų paketas - Lisabonos sutartis.Knyga skiriama Lietuvos plačiajai visuomenei, t.y. tiek tiems, kurių veikla siejasi su Europos Sąjunga, tiek tiems, kurie studijuoja Europos integraciją arba dėl kitų priežasčių domisi ja.

Parašykite atsiliepimą apie "Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Gediminas Vitkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Vitkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Europos Sąjungos enciklopedinis žinynas" perkama kartu