⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 5.49 SoldOut

Knygos "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" aprašymas

Mokslo studijoje "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" analizuojama Europos Sąjungos (ES) piliečių požiūriai ir patirtys, susijusios su jų teisių įgyvendinimu, pristatomos ES pilietybės nuostatos ir teisės, nagrinėjama pilietybė ir žmogaus teisė, pilietiškumas, problemos, su kuriomis susiduria ES piliečiai, kai siekiama užtikrinti jų, kaip privačių asmenų, darbuotojų, studentų, vartotojų ir politinių subjektų, teises.

Studija "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" naudinga Lietuvos viešojo administravimo institucijoms, kurių veikla susijusi su šalyje gyvenančiais kitų ES valstybių piliečiais. Ji bus įdomi ir Lietuvos žmonėms, planuojantiems išvykti į kitas ES šalis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys", Aistė Balžekienė, Algis Krupavičius, Algis Junevičius ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aistė Balžekienė, Algis Krupavičius, Algis Junevičius ir kt. su knyga "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistė Balžekienė, Algis Krupavičius, Algis Junevičius ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Europos Sąjungos piliečių teisės: požiūriai ir patirtys" perkama kartu