0

Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas

Informacija

Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas" aprašymas
Ši knyga – tai sistemingas įvairiapusės Europos Sąjungos užsienio politikos plačiąja prasme, apimant ir politinius, ir ekonominius šios veiklos aspektus, pristatymas.

Parašykite atsiliepimą apie "Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Vitkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Vitkus su knyga Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Vitkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Europos Sąjungos užsienio politika: trumpas vadovas" perkama kartu