Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas" aprašymas

Lietuvos Biblijos draugija pradėjo naują projektą – parengti naują ekumeninį viso Naujojo Testamento vertimą iš graikų kalbos. Šiuo metu jau išverstos Evangelijos pagal Morkų ir Matą. Išverstą tekstą lydi puikūs vertėjų komentarai.

Jūsų rankose - naujas "Evangelijos pagal Matą" vertimas. "Evangelijos pagal Morkų" (2015) vertimas buvo pradžia prasmingo Lietuvos Biblijos draugijos užmojo - iš naujo išversti visą Naująjį Testamentą iš graikų kalbos. Pradėtą darbą tęsiame ir šįkart Lietuvos žmonėms pristatome dar vienos evangelijos vertimą.

Šis projektas prasidėjo 2015 metų pavasarį ir, Dievo malonės padedamas, turėtų finišuoti 2022-aisiais, gražiu sutapimu - metais, kai minėsime pusės amžiaus sukaktį nuo pirmos Česlovo Kavaliausko Naujojo Testamento laidos (1972).

Iš graikų kalbos vertė dr. Ingrida Gudauskienė ir dr. Danielius Dikevičius


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 127
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098073478

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Evangeliją pagal Matą. Naujas ekumeninis vertimas" perkama kartu