0

Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas

  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 77
  • ISBN ar kodas: 9786098073409

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas" aprašymas

Lietuvos Biblijos draugija pradėjo naują projektą – parengti naują ekumeninį viso Naujojo Testamento vertimą iš graikų kalbos. Šiuo metu jau išverstos Evangelijos pagal Morkų ir Matą (vertėjai: dr. Ingrida Gudauskienė ir dr. Danielius Dikevičius). Išverstą tekstą lydi puikūs vertėjų komentarai.

Jūsų rankose - naujas Evangelijos pagal Morkų vertimas. Tai pradžia prasmingo Lietuvos Biblijos draugijos užmojo - parengti Lietuvos žmonėms naują viso Naujojo Testamento vertimą iš graikų kalbos.

Šis projektas prasidėjo 2015 metų pavasarį ir, Dievo malonei padedant, savo finišą mato 2022-aisiais, gražiu sutapimu - metais, kai minėsime pusės amžiaus sukaktį nuo pirmos Česlovo Kavaliausko Naujojo Testamento laidos (1972).

Parašykite atsiliepimą apie "Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Evangeliją pagal Morkų. Naujas ekumeninis vertimas" perkama kartu