0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas

Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas" aprašymas

Knyga "Evangelijos pagal Luką apmąstymai" - tai didžiulis postūmis skaityti pačią Bibliją.

Jei geriausias būdas suprasti krikščionišką tikėjimą yra skaityti evangelijas, tuomet kitos knygos pagal svarbą turi būti tos, kurios padeda suprasti evangelijas. Stebėdamas šį poreikį savo parapijoje Džonas Čarlzas Railis paruošė Evangelijų apmąstymus, kurie paplito po visą pasaulį ir daugiau kaip šimtmetį nepraranda populiarumo bei naudingumo.

Nors pagrindinis knygos "Evangelijos pagal Luką apmąstymai" autoriaus tikslas – padėti skaitytojui pažinti Kristų, jis taip pat turi ir dar vieną tikslą. Jis rašo taip, kad šiuos Evangelijos pagal Matą komentarus būtų galima skaityti balsu žmonių grupei. Skirtingai nuo daugelio kitų autorių, jo mintys vienodai gerai suprantamos ir skaitant, ir klausantis. Evangelijų komentarų išleista daug ir kur kas išsamesnių, tačiau jokie kiti taip neprikausto dėmesio, kai yra skaitomi balsu šeimos rate, kaimynų susibūrime ar per radiją, kaip parašytieji Dž. Č. Railio.

Iš anglų kalbos vertė Kastytis Mickus, Julius JonušasParašykite atsiliepimą apie "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Krikščionybė

Džonas Čarlzas Railis (J. C. Ryle) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Džonas Čarlzas Railis (J. C. Ryle) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Evangelijos pagal Luką apmąstymai. Pirmas tomas" perkama kartu