0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Evangelijos pagal Morkų apmąstymai

Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai" aprašymas

Jei geriausias būdas suprasti krikščionišką tikėjimą yra skaityti evangelijas, tuomet kitos knygos pagal svarbą turi būti tos, kurios padeda suprasti evangelijas.
Stebėdamas šį poreikį savo parapijoje Džonas Čarlzas Railis paruošė Evangelijų apmąstymus, kurie paplito po visą pasaulį ir daugiau kaip šimtmetį nepraranda populiarumo bei naudingumo.

Aiškūs ir taiklūs Railio žodžiai yra didžiulis postūmis skaityti pačią Bibliją. Nors pagrindinis autoriaus tikslas – padėti skaitytojui pažinti Kristų, jis taip pat turi ir dar vieną tikslą. Jis rašo taip, kad šiuos Evangelijos pagal Morkų komentarus būtų galima skaityti balsu žmonių grupei. Skirtingai nuo daugelio kitų autorių, jo mintys vienodai gerai suprantamos ir skaitant, ir klausantis.
Evangelijų komentarų išleista daug ir kur kas išsamesnių, tačiau jokie kiti taip neprikausto dėmesio, kai yra skaitomi balsu šeimos rate, kaimynų susibūrime ar per radiją, kaip parašytieji Dž. Č. Railio.

Iš anglų kalbos vertė Mindaugas PikūnasParašykite atsiliepimą apie "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Krikščionybė

Džonas Čarlzas Railis (J. C. Ryle) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Džonas Čarlzas Railis (J. C. Ryle) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Evangelijos pagal Morkų apmąstymai" perkama kartu