⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys" aprašymas

Ši knyga „Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys“ iš esmės perrašo viską, kas iki šiol buvo pasakojama apie Evangelijų kilmę. Visi kas domisi Evangelijų kilme ir išplitimu, jų reikšme bei tekstų patikimumu, knygoje ras vienareikšmiškus atsakymus į šiuos klausimus. Čia pasakojama apie „evangelijos“ sąvoką antikoje ir kaip ši sąvoka atsispindi krikščionybėje. Knygoje „Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys“ taip pat nuosekliai aptariamas ankstyvosios krikščionybės formavimosi laikotarpis, tarp 41. ir 393. mūsų eros metų, nuo krikščionybės atsiradimo iki Naujojo Testamento kilmės.

Tiriant krikščionybės kilmės klausimus, be keleto išlikusių istorinių šaltinių, ypatingai daug žinių teikia Naujasis Testamentas. O sujungus Naujojo Testamento tekstų archeologiją su išlikusiais istoriniais šaltiniais, atsiskleidžia nuoseklus ir labai ryškus vaizdas, kaip atsirado Evangelijos ir krikščionybė.

Šių dienų katalikai neatsako tiksliai į paprastą klausimą, kas buvo pirmasis Romos vyskupas. Jie abstrakčiai teigia, kad pirmasis Romos vyskupas buvo apaštalas Petras, o tai nėra ir negali būti tiesa. Čia rasite vienareikšmišką atsakymą, mėnesio tikslumu, nuo kada ir kas buvo pirmasis Romos krikščionių bendruomenės vyskupas, dabar vadinamas popiežiumi.

Knygoje „Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys“ nuosekliai aptariama ir „Antikristo“ sąvoka, jos atsiradimas bei tos sąvokos reikšmė krikščionybėje. Pateikiami ir istoriniai šaltiniai, kurie grindžia tos sąvokos kilmę.

Kad išvengti bereikalingų ginčų dėl panaudotų šaltinių patikimumo, knygoje vertinami ir komentuojami tik kanonizuoti ir krikščionių oficialiai pripažinti raštai.

TURINYS

Pirmoji rašytinė mūsų epochos knyga / 5

Siauras kelias / 15

Platus kelias / 19

Paulius ir Evangelija / 31

Kas yra Evangelija? / 41

Evangelijų kilmė ir jų patikimumas / 45

Apie Evangelijų pradžią / 63

Ką skelbė Paulius? / 69

Kas pasmerkė Jėzų? / 81

Krikščionybės kilmė / 87

Kas nutiko po to / 99

Bažnyčią „pagal Paulių“ atstovaujant / 107

Epilogas / 117

Santrauka / 118


  • Autorius: Gedas-Erwin Schneider
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9783000695681

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Krikščionybė

Gedas-Erwin Schneider pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gedas-Erwin Schneider tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Evangelijų kilmės, krikščionybės bei Antikristo paslaptys" perkama kartu