⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje

Kaina: 27,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 27.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje" aprašymas

Atsakant į beveik prieš pusę šimto metų Roberto Williamo Scribnerio iškeltą klausimą apie socialinės Reformacijos istorijos tyrimų svarbą – „ar yra socialinė Reformacijos istorija“ – knygoje „Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje“ analizuojamas LDK XVI a. susiformavusios naujos visuomenės grupės – evangelikų reformatų dvasininkų kolektyvinis portretas.

Aptarti dvasininko kelią pasirinkusių asmenų socialiniai ir profesiniai pagrindai, jų teisinis statusas, bažnytinės karjeros raida. Nagrinėtas dvasininkų santuokos klausimas, turtinė padėtis. Ką reiškė būti evangelikų reformatų dvasininku LDK, taip ir netapusioje protestantiška valstybe, kaip formavosi sudėtingomis sąlygomis veikusių dvasininkų savimonės jausmas, kas jį inspiravo – tai dar viena grupė klausimų, į kuriuos irgi pabandyta atsakyti šiame tyrime.

Knygoje „Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje“ taip pat pateikiamas XVI–XVIII a. LDK evangelikų reformatų dvasininkų sąrašas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Aivas Ragauskas, Deimantas Karvelis, Raimonda Ragauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aivas Ragauskas, Deimantas Karvelis, Raimonda Ragauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tarp pašaukimo ir profesijos. Evangelikų reformatų dvasininkai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI–XVIII amžiuje" perkama kartu