0

Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma

  • Nuolaida knygai -28%
Internetu: 14,29 €
Knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 5.50 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 365
  • ISBN ar kodas: 9789955293156

2020-06-30 14.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Popiežiaus Leono XIII pradėtas atgimimas, esmingai pratęstas popiežių Jono Pauliaus II ir Benedikto XVI, kviečia Katalikų Bažnyčią į Galilėją, o paskui ir toliau už Galilėjos ribų. Katalikų Bažnyčia kviečiama sutikti prisikėlusį Viešpatį Šventajame Rašte, sakramentuose ir maldoje, kviečiama draugystę su Kristumi padaryti katalikiškojo gyvenimo centru. Kiekvienas katalikas šį kvietimą gavo per Krikštą - kvietimą imtis didžiosios užduoties evangelizuoti ir gyvenimo tiesą matuoti padorumo ir solidarumo kriterijais, kylančiais iš draugystės su Viešpačiu Jėzumi.
Pirmaisiais XXI a. dešimtmečiais evangelinę katalikybė akina visą Bažnyčios tautą - pasauliečius, pašvęstuosius ir įšventintuosius asmenis, išdrįsti būti katalikais, išdrįsti nešti Evangeliją už Galilėjos ribų į pasaulį. Imantis tokio iššūkio būtina tęsti giliąją Katalikų Bažnyčios reformą, pradėtą popiežiaus Leono XIII ir grįstą tiesos ir misijos kriterijais.

Vis dar yra nueitinų kelių į Emausą. Jais eidami ateities evangeliniai katalikai, susitikę Prisikėlusįjį žodyje ir sakramente, nepaliaujamai skelbs visiems, kurie trokšta išgirsti: „Mes matėme Viešpatį!"

Georgeas Weigelis (g. 1951), JAV politinis ir visuomeninis veikėjas. Bendradarbiauja Etikos ir viešosios politikos centro (Vašingtonas) vykdomose katalikybės sklaidos programose, skelbia straipsnius religijos, religijos ir kultūros sąsajų temomis. Daugiau kaip 20 knygų autorius, tarp jų ir plataus tarptautinio susidomėjimo sulaukusių šv. Jono Pauliaus II biografijų - "Vilties liudytojas" (1999), "Pabaiga ir pradžia" (2010).

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu