0

Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 5.50 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 365
  • ISBN ar kodas: 9789955293156

2021-01-31 14.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma" aprašymas

Popiežiaus Leono XIII pradėtas atgimimas, esmingai pratęstas popiežių Jono Pauliaus II ir Benedikto XVI, kviečia Katalikų Bažnyčią į Galilėją, o paskui ir toliau už Galilėjos ribų. Katalikų Bažnyčia kviečiama sutikti prisikėlusį Viešpatį Šventajame Rašte, sakramentuose ir maldoje, kviečiama draugystę su Kristumi padaryti katalikiškojo gyvenimo centru. Kiekvienas katalikas šį kvietimą gavo per Krikštą - kvietimą imtis didžiosios užduoties evangelizuoti ir gyvenimo tiesą matuoti padorumo ir solidarumo kriterijais, kylančiais iš draugystės su Viešpačiu Jėzumi.
Pirmaisiais XXI a. dešimtmečiais evangelinę katalikybė akina visą Bažnyčios tautą - pasauliečius, pašvęstuosius ir įšventintuosius asmenis, išdrįsti būti katalikais, išdrįsti nešti Evangeliją už Galilėjos ribų į pasaulį. Imantis tokio iššūkio būtina tęsti giliąją Katalikų Bažnyčios reformą, pradėtą popiežiaus Leono XIII ir grįstą tiesos ir misijos kriterijais.

Vis dar yra nueitinų kelių į Emausą. Jais eidami ateities evangeliniai katalikai, susitikę Prisikėlusįjį žodyje ir sakramente, nepaliaujamai skelbs visiems, kurie trokšta išgirsti: „Mes matėme Viešpatį!"

Georgeas Weigelis (g. 1951), JAV politinis ir visuomeninis veikėjas. Bendradarbiauja Etikos ir viešosios politikos centro (Vašingtonas) vykdomose katalikybės sklaidos programose, skelbia straipsnius religijos, religijos ir kultūros sąsajų temomis. Daugiau kaip 20 knygų autorius, tarp jų ir plataus tarptautinio susidomėjimo sulaukusių šv. Jono Pauliaus II biografijų - "Vilties liudytojas" (1999), "Pabaiga ir pradžia" (2010).

Parašykite atsiliepimą apie "Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma, kurią skaitytojams dovanoja George Weigel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar George Weigel su knyga Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George Weigel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Evangelinė katalikybė. Gilioji XXI a. bažnyčios reforma" perkama kartu