0

Ezopo pasakėčios

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ezopo pasakėčios

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094840340

2020-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ezopo pasakėčios" aprašymas

Nėra daug knygų, kurias norėtume skaityti visą gyvenimą – "Ezopo pasakėčios" – tai vienas iš tokių šedevrų, kurį norisi atsiversti ir vaikystėje, ir sulaukus brandos. Antikos išminčiaus Ezopo būta neeilinio pasakotojo – jo prasmingi tekstai peržengė senovės Graikijos ribas. Bėgant šimtmečiams raštai buvo papildyti naujais pasakojimais, o šiandien daugelio pasaulio šalių tautosakoje rasite istorijų apie gudrią lapę, žioplą varną, pasipūtusį kiškį, drąsią avį… Sąžiningumas, darbštumas, teisingumas, draugiškumas – "Ezopo pasakėčios" moko gyvenimo išminties ir jauną, ir seną.

Parašykite atsiliepimą apie "Ezopo pasakėčios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ezopo pasakėčios, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Ezopo pasakėčios aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ezopo pasakėčios. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ezopo pasakėčios dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ezopo pasakėčios" perkama kartu