⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ežys ir jūra

Kaina: 10,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 10.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ežys ir jūra" aprašymas

Smalsus, vietoje nenustygstantis ežiukas Spyglius domisi jį supančiu pasauliu. Jis turi svajonę, kurią įgyvendinti jam padeda senelis Žynius. O kelias, siekiant svajonės, pilnas atradimų, neužmirštamų nuotykių ir naujų pažinčių.


  • Autorius: Mili Joni
  • Leidėjas: 3 norai
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098285154

Parašykite atsiliepimą apie "Ežys ir jūra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ežys ir jūra", kurį pristato Mili Joni. Siūlome ne tik išsamų "Ežys ir jūra" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mili Joni. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ežys ir jūra". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ežys ir jūra" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ežys ir jūra" perkama kartu