0

Faidras

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Faidras

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 147
  • ISBN ar kodas: 9986-590-31-0

2020-11-30 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Faidras" aprašymas

„Platono „Faidro" žinia labai aktuali, stebint sekuliarizuotos visuomenės horizonte iškylantį žmogaus tipą, kuris skelbia: mums nereikia jokios antžmogiškos informacijos..."
Josef Pieper

Maža Platono dialogų, tokių populiarių kaip šis. Erotikos ir retorikos ryšys jame trikdo ir intriguoja. Dialogo problemas svarstė Origenas ir Augustinas, Gilsonas ir Derrida.

Iš graikų kalbos vertė Naglis Kardelis

Parašykite atsiliepimą apie "Faidras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Platonas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Faidras, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Faidras aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Faidras už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Faidras? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Platonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Faidras" perkama kartu