0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 8.10 € (49%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-24 Mantas

Čia tai bent bjaurybių enciklopedija. Tikras siaubiakas !


2021-09-30 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas" aprašymas

Knyga "Fantasmagorija" - tai pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas.

Nuotraukose, piešinėliuose ir paveikslėliuose pamatysite kraujo ištroškusių paukščių, pavidalą keičiančių demonų ir milžiniškų jūros pabaisų. Tačiau būkite atsargūs. Mes dar ne visai perpratome jų galias... Rasite čia drakonų ir vampyrų, fėjų ir elfų, vaiduoklių ir vilkolakių, raganų, burtininkų ir visokių pavidalų pabaisų ir žmogiškų padarų. Jau tūkstančius metų stebuklingos būtybės, antgamtinės jėgos ir pasakos apie dievus ir žmones žavi viso pasaulio žmones. Šiuose puslapiuose susitiksite keletą pačių nuostabiausių sutvėrimų: kai kurie iš jų - žmogiški padarai, kai kurie panašūs į dievus, o kai kurie visiškai pragariški.

Kiekvienas skyrius pradedamas žemėlapiu, kuriame nurodytos keleto to skyriaus žymių būtybių (demonų, vilkolakių, goblinų, elfų, satyrų, trolių) buvimo vietos. Knygos gale rasite žodynėlį su paaiškinimais, pasiūlymu, ką skaityti papildomai, ir keletą nuorodų į įdomias interneto svetaines, kuriose galėsite tęsti savo tyrimus. Nuotraukose, piešinėliuose ir paveikslėliuose pamatysite kraujo ištroškusių paukščių, pavidalą keičiančių demonų ir milžiniškų jūros pabaisų. Tačiau būkite atsargūs. Mes dar nevisiškai perpratome jų galias...


„Fantasmagorija“ ne tik pristato nepaprastus, stebuklingus ir grėsmingus
sutvėrimus, bet ir pasakoja įdomias juos išgarsinusias istorijas – nuo senovės
legendų iki šių dienų filmų. Sužinosite, kaip mumifikuoti kūnus!
Išsiaikinsite, ką daryti ir ko nedaryti bendraujant su kaukais!
Išmoksite gudrybių, kaip prasmukti pro pragaro sergėtoją! Niekada
nežinai, kada patarimas gali praversti.

Julia Bruce (Džulija Brius) vaikams ir jaunuoliams parašė daug gamtos istorijos, istorijos ir mokslo populiarinimo knygų. Pasakų gyvūnais ji pirmą kartą susidomėjo būdama devynerių, kai per atostogas viešėjo Škotijoje prie Nesės ežero ir pamatė vandenyje kažką sujudėjus... Ji daug metų dirbo Londono Gamtos muziejuje ir toliau nepailsdama domisi gamtos pasauliu. Gyvena Oksforde su šeima ir fėjomis sodo gilumoje.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Kubiliūtė


  • Autorius: Julia Bruce
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739227

2013-10-24

Čia tai bent bjaurybių enciklopedija. Tikras siaubiakas !

Parašykite atsiliepimą apie "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas", kurį parašė Julia Bruce. Siūlome ne tik išsamų "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Julia Bruce. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Fantasmagorija. Pasakiškų sutvėrimų, užkerėtų būtybių ir stebuklingų pabaisų atlasas" perkama kartu