0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai

28,06 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai


2021-05-31 28.06 InStock
Į krepšelį
Knygos "Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai" aprašymas

Knyga "Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai" sudaryta iš dviejų dalių - teorinių pagrindų (farmacinės paslaugos, farmacinės rūpybos aprašo) ir klinikinės dalies.

Vadovėlis "Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai" skirtas Farmacijos fakulteto studentams ir jau dirbantiems farmacijos specialistams.Parašykite atsiliepimą apie "Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Albinas Naudžiūnas, Loreta Kubilienė, Raimondas Radžiūnas ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Albinas Naudžiūnas, Loreta Kubilienė, Raimondas Radžiūnas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Farmacinės paslaugos klinikiniai konsultavimo pagrindai" perkama kartu