-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Farmakologija

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Farmakologija" aprašymas

N. O. Naruševičienės parengtas vadovėlis "Farmakologija" gydytojo odontologo padėjėjui yra mokomoji knyga, kurios turinys ir apimtis atitinka neuniversitetų studijų odontologinės priežiūros programos tikslus.
Vadovėlį sudaro trys skyriai: bendroji farmakologija, bendroji receptūra ir specialioji farmakologija.
Bendrosios farmakologijos skyriuje nagrinėjami pagrindiniai farmokokinetikos ir farmakodinamikos dėsningumai, be kurių neįmanoma suprasti vaistų poveikio organizmui.
Bendrosios receptūros skyriuje supažindinama su recepto struktūra, jo išrašymo taisyklėmis, receptuose vartotinomis santrumpomis, apibūdinamos vaisyų formos, pateikiami receptų rašymo pavyzdžiai.
Specialiosios farmakologijos skyriuje aprašytos plačiausiai odontologinėje praktikoje vartojamų vaistų grupės - anestetikai, analgetikai, antibiotikai. Nurodytos vaistų savybės, indikacijos, kontraindikacijos, dozavimas, vartojimo būdai, nepageidaujamos reakcijos, patarimai pacientui, kaip jų išvengti. Išvardinti 2003 m. LR Valstybiniame vaistų registre įregistruoti patentiniai vaistai.
Kiekvienos temos gale yra glausta santrauka ir kontroliniai klausimai. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra kontrolinės užduotys bei testai studentų savarankiškam darbui ir žinių kontrolei. Vadovėlio pabaigoje yra testų ir užduočių atsakymai.
Vadovėlyje yra septyni priedai, kuriuose aprašyti neatidėliotinai pagalbai (apsinuodijus analgetikais, anastetikais, ištikus anafilaksiniam šokui) vartojami vaistai.
Vadovėlio pradžioje yra žodynėlis ir santrumpos, o pabaigoje - vaistų tarptautinių ir patentinių pavadinimų rodyklė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Farmakologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Nijolė Ona Naruševičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Farmakologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Farmakologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Farmakologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Farmakologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Ona Naruševičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Farmakologija" perkama kartu