0

Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 10,54 €*
Sutaupote: 8.55 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094461101

2021-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos" aprašymas
"Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos" - prof. Juozo Vytauto Uzdilos knyga apie vieną iš garsiausių Turkijos visuomenės veikėjų, islamo mokslininką ir rašytoją M. Fethullą Giuleną (M. Fethullah Gülen).

Savo kalbose ir raštuose Giulenas teigia, kad būtina skatinti dialogą ir toleranciją visuose socialiniuose sluoksniuose tarp skirtingo tikėjimo žmonių. Jo įsitikinimu, visų mūsų kelias į teisingumą turi būti grindžiamas visuotiniu švietimu. Jis numato, kad XXI amžiuje būsime dvasinio pakilimo, atgaivinsiančio šiuo metu apmirusias moralines vertybes, liudininkais, kad tai bus amžius, kuriame įsiviešpataus tolerancija, supratimas bei tarptautinis bendradarbiavimas, pasitelkus tarpkultūrinį dialogą ir bendras vertybes, kurios užtikrins vieningą civilizaciją.

Giulenas parašė daugiau nei 40 knygų, šimtus straipsnių ir įrašė tūkstančius garso bei vaizdo įrašų. Jis pasakė nesuskaičiuojamą daugybę kalbų daugeliu socialinių ir religinių klausimų.

Parašykite atsiliepimą apie "Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Vytautas Uzdila. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Vytautas Uzdila su knyga Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Vytautas Uzdila. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos" perkama kartu