0

Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090704233

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" aprašymas

Šioje metodinėje priemonėje "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" pristatomos Lietuvoje ir visame pasaulyje vyraujančios naujausios filosofijos ir filosofinės etikos mokymo mokyklose tendencijos. Nauja – multimodalaus ugdymo – perspektyva atveria į ugdymą įtraukiamų fotografijų, kino filmų ir kitų medijų bei garso galimybes.

Ši metodinė priemonė "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" – tai mokslinio projekto „Multimodalus ugdymas: filosofinės prielaidos ir problemos“ tyrimo praktinis pritaikymas. Anot knygos autorių, ji skirta studentams, kurie ruošiasi tapti mokytojais, mokytojams, kurie ieško naujų mokymo metodų ir tėvams, kuriems įdomios filosofinio mąstymo ir multimodalaus ugdymo metodikos.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologija. Pedagogika. Andragogika

Jūratė Baranova, Lilija Duoblienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Baranova, Lilija Duoblienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" perkama kartu