Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 3,50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" aprašymas

Šioje metodinėje priemonėje "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" pristatomos Lietuvoje ir visame pasaulyje vyraujančios naujausios filosofijos ir filosofinės etikos mokymo mokyklose tendencijos. Nauja – multimodalaus ugdymo – perspektyva atveria į ugdymą įtraukiamų fotografijų, kino filmų ir kitų medijų bei garso galimybes.

Ši metodinė priemonė "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" – tai mokslinio projekto „Multimodalus ugdymas: filosofinės prielaidos ir problemos“ tyrimo praktinis pritaikymas. Anot knygos autorių, ji skirta studentams, kurie ruošiasi tapti mokytojais, mokytojams, kurie ieško naujų mokymo metodų ir tėvams, kuriems įdomios filosofinio mąstymo ir multimodalaus ugdymo metodikos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Jūratė Baranova, Lilija Duoblienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Baranova, Lilija Duoblienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Filosofija vaikams ir multimodalus ugdymas" perkama kartu