0

Filosofija: žmogus - klausianti būtybė

Informacija

Filosofija: žmogus - klausianti būtybė

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9955-418-71-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Filosofija: žmogus - klausianti būtybė" aprašymas
Ši knyga skirta neakivaizdiniu būdu studijuojamiems filosofiją. Tai trumpas įvadas į filosofijos istoriją. Pasitelkiant į vairių filosofų mintis, siekiama paprastai ir suprantamai paaiškinti būties, pažinimo, egzistencijos kultūros ir kt. klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofija: žmogus - klausianti būtybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Filosofija: žmogus - klausianti būtybė, kurią skaitytojams dovanoja Sudarė: Nijolė Borusevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė: Nijolė Borusevičienė su knyga Filosofija: žmogus - klausianti būtybė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Filosofija: žmogus - klausianti būtybė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė: Nijolė Borusevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Filosofija: žmogus - klausianti būtybė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Filosofija: žmogus - klausianti būtybė" perkama kartu