0

Filosofijos įvadas (2012)

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Filosofijos įvadas (2012)


2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Filosofijos įvadas (2012)" aprašymas

Aukštųjų mokyklų studentams skirtame vadovėlyje "Filosofijos įvadas" nagrinėjama filosofijos kilmė, prigimtis ir vaidmuo kultūroje. Tai pataisytas ir gerokai papildytas vadovėlio leidimas (1-asis išėjo 1993 m.): pakeista knygos sandara, pridėti du nauji skyriai – Etika ir Politinė filosofija. Gvildenamos svarbiausios metafizikos, gamtos filosofijos, pažinimo teorijos, mokslo filosofijos, etikos ir politinės filosofijos problemos. Analizuojami daiktų pradai, Dievo ir pasaulio santykis, pasaulio reiškinių tvarka, žmogaus pažintinės galios, mokslo žinių struktūra ir raida, tiesos, gėrio, teisingumo, laisvės sąvokos. Filosofijos problemos tyrinėjamos istoriškai, o pati filosofija traktuojama kaip nuolatinis mąstytojų ginčas, kuriame išimtinės teisės į tiesą neturi niekas.

Tai trečiasis pataisytas ir papildytas knygos leidimas. Trečiojoje knygos "Filosofijos įvadas" laidoje pataisyti kai kurie netikslumai ir naujausiais filosofijos darbais papildytas „Rekomenduojamos literatūros sąrašas“.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofijos įvadas (2012)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija. Logika

Evaldas Nekrašas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Filosofijos įvadas (2012), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Filosofijos įvadas (2012) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Filosofijos įvadas (2012) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Filosofijos įvadas (2012)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Evaldas Nekrašas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Filosofijos įvadas (2012)" perkama kartu