BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Filosofijos traktatų rinktinė

Kaina: 11,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Filosofijos traktatų rinktinė" aprašymas

Rinktinėje "Filosofijos traktatų rinktinė" pirmą kartą lietuvių kalba spausdinami viduramžių scholastinės filosofijos klasiko Tomo Akviniečio (1225-1274) reikšmingiausi filosofiniai traktatai: “Apie esinį ir esmę”, “Apie pasaulio amžinumą”, “Apie valdžią”, “Apie ateities spėjimą”, “Apie angelus, arba apie atskirtąsias substancijas”, “Apie pirkimą ir pardavimą kreditan” ir ištrauka iš “Teologijos santraukos”. Šie veikalai labai paveikė viduramžių filosofijos, etikos, politinės ir ekonominės minties sklaidą bei pasiūlė įtikinamus argumentus naujoviškai pagrįsti krikščioniškąją pasaulėžiūrą. Jie kėlė ir iki šiolei kelia amžinas diskusijas naujųjų amžių ir modernioje filosofijoje, žavi savo skaidria logiška mintimi bei imlia žodine išraiška. Remdamasis Aristoteliu Tomas pagilino aristoteliškąją metafiziką, naujomis idėjomis praturtino substancijos teoriją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Filosofijos traktatų rinktinė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Tomas Akvinietis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Filosofijos traktatų rinktinė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Filosofijos traktatų rinktinė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Filosofijos traktatų rinktinė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Filosofijos traktatų rinktinė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Akvinietis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Filosofijos traktatų rinktinė" perkama kartu