0

Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • ISBN ar kodas: 9986165583

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms" aprašymas

Šiuo metu mokyklose naudojamas J. Baranovos filosofinės etikos pamokoms skirtas etikos vadovėlis Filosofinė etika: aš ir tu X–XI klasėms apima du programos aspektus: Aš irTu ir Aš ir Mes. Šis naujas J. Baranovos ir T. Sodeikos vadovėlis FILOSOFINĖ ETIKA: AŠ IR TAI X–XI klasėms apima du likusius aspektus: Aš ir Aš ir Aš ir Tai.
Taigi filosofinės etikos aspektu aprėpiami visi keturi programos aspektai. Poskyrį Aš ir Aš atskleidžia trys pirmosios vadovėlio temos: „Aš ir mano kūnas“, „Kūnas ir siela“, „Asmuo“. Vadovėlis vertybiškai postuluoja asmenišką, kūrybinį požiūrį į save ir į savo asmenį. Postuluojamas asmens beribiškumas ir galimybė save sukurti. Aspektas Aš ir Tai rėpia asmens apmąstymus susidūrus su jį pranokstančiomis pasaulio jėgomis, pirmiausia su beasmeniu kitu, kuris šiame vadovėlyje pristatomas kaip gyvūnas ir mašina. Būtent lygindamas save su gyvūnu ir mašina asmuo gali geriau suvokti savo tapatumą per skirtingumą nuo to, kas nėra jis pats. Kuo gi žmogus skiriasi nuo gyvūno? Ar mašina yra žmogui tik priemonė kelyje į savąjį Aš, ar Viešpats? Ar žmogus negali sutapti su mašina? Ką tai reikštų? Visi šie klausimai veda į pamatinį žmogaus gyvenimo prasmės klausimą, kuris svarstomas skyriuje „Aš ir prasmė“.
Šiuo vadovėliu jautriai ir patraukliai siekiama skatinti mokinius mąstyti apie svarbius santykio su savimi ir su savo gyvenimo prasme klausimus. Tam padės ne tik filosofija ir literatūra, bet ir tapyba, teatras, kino filmai.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms, kurį parašė Jūratė Baranova, Tomas Sodeika. Siūlome ne tik išsamų Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Baranova, Tomas Sodeika. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Filosofinė etika: aš ir tai. Vadovėlis X–XI klasėms" perkama kartu