0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Filosofinės hermeneutikos įvadas

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-10-07 dovis

kvailiausia turbūt ne tai, kad knyga, recenento manymu,yra nesuprantama, bet tai, kad šis laiko tai kvailiausiu aspektu knygoje! Tad ar turi toks žmogus kompetencijos deramai įvertinti knygą?

Filosofinės hermeneutikos įvadas


2021-08-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Filosofinės hermeneutikos įvadas" aprašymas

Žymios filosofės ir kultūros istorikės Nerijos Putinaitės vertimas, išsamiai pristatantis filosofinę hermeneutiką nuo Antikos iki dabarties.

Jean Grondin yra Monrealio ir Otavos universitetų profesorius, knygų apie Kanto, Heideggerio, Gadamerio filosofiją autorius, parašė naujausią Gadamerio biografiją.

Iš vokiečių kalbos vertė Nerija Putinaitė


  • Autorius: Jean Grondin
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 243
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-61-0

2009-10-07

kvailiausia turbūt ne tai, kad knyga, recenento manymu,yra nesuprantama, bet tai, kad šis laiko tai kvailiausiu aspektu knygoje! Tad ar turi toks žmogus kompetencijos deramai įvertinti knygą?

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofinės hermeneutikos įvadas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Jean Grondin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Filosofinės hermeneutikos įvadas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Filosofinės hermeneutikos įvadas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Filosofinės hermeneutikos įvadas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Filosofinės hermeneutikos įvadas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean Grondin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Filosofinės hermeneutikos įvadas" perkama kartu