0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Finansai ir investicijos

4.8
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-27

Finansai ir investicijos


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 49.99 SoldOut
Knygos "Finansai ir investicijos" aprašymas
Trečias atnaujintas leidimas


 Knyga "Finansai ir investicijos" praverstų daugelio įmonių vadovams ir finansininkams sprendžiant būtinus finansų valdymo klausimus: taikant efektyviausią finansavimo būdą, mažinant valiutos kurso nuostolius, įgyvendinant investicinius projektus, norint geriau suvokti savo įmonės finansinę būklę, investuojant laisvas lėšas.

Supratęs ir įvertinęs šiuolaikinės Lietuvos ekonomikos pokyčius, autorius susieja atskirus finansų ir investicijų sričių klausimus į visumą.


Knygoje apibendrinta trejus metus kaupta informacija, stebėjimai, faktai, komentarai ir straipsniai. Ją sudaro trys dalys. Pirmoje knygos dalyje pateiktos bendros finansų rinkų koncepcijos – finansų sistema, aiškinama, kas yra rizika, palūkanos. Antroje - nagrinėjama įmonių finansai, biudžetas, ilgalaikių investicijų planavimas ir pan. Trečioje dalyje - aptariamos investicijos į finansų rinkos instrumentus ir jų valdymas. Knygoje gausu ir interneto nuorodų.


"Įdomus, patraukiantis aprašymas, pavyzdžiais ir argumentais kūrinys. Ši knyga - tai finansų enciklopedija. Lenkiu galvą prieš autorių ir rekomenduoju ne tik ekonomistams."

Algirdas Variakojis, UAB "MesInvest" vadybos pirmininkas, Lietuvos finansų maklerių asociacijos prezidentas


"Tai išsamus ir konkretus teorinių ir praktinių ekonominių žinių bei informacinių nuorodų rinkinys. Jis skirtas tiek ekonomikos studentams ir dėstytojams, tiek ir verslininkams. Šioje knygoje Jūs rasite aiškios ir išsamios informacijos, padedančios atsakyti š daugelį finansų valdymo praktinių klausimų."

Daiva Rakauskaitė, Finansų analitikų asociacijos prezidentė


"G. Kancerevyčiaus knyga yra unikali dviem aspektais. Pirmiausiai tai yra originalus lietuvių autoriaus darbas, o ne vertimas, taigi joje aprašyti būtent Lietuvos verslininkų, finansų specialistui ar investuotojui svarbūs finansiniai procesai. Be to, tai monumentali knyga, nagrinėjanti ne vieną siaurą temą, o siekianti aprėpti įvairius šiuolaikinių finansų teorinius bei praktinius aspektus. Tai lyg finansų enciklopedija, kurią visą perskaityti nėra jokio tikslo, bet ji visada turi būti po ranka."

Mindaugas Vaičiulis, AIM invest prezidentas, finansų analitikų asociacijos valdybos narys


2021-06-27

2020-07-23

Kada vėl turėsite šia knyga?

2018-07-19

Kas turite sia knyga galite parasyti i mano email. Remigijusgudeikis2@yahoo.com arba i Facebook Remigijus Gudeikis

2009-12-01

Ekonomisto biblija:)

2009-03-15

Knyga puiki! siulau ja nusipirkt kiekvienam ekonomistui, vadybininkui... blogai tik tiek kad vertimas prastokas (bent jau 2 leidimo) skaitoma sunkiai, bet analogu lietuviu kalba fin ir inv temomis nera

Parašykite atsiliepimą apie "Finansai ir investicijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Gitanas Kancerevyčius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Finansai ir investicijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Finansai ir investicijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Finansai ir investicijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Finansai ir investicijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gitanas Kancerevyčius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansai ir investicijos" perkama kartu