Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Finansinė išmintis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-08-01 Arturas

knyga ne tik vadovams, bet ir investuotojams/spekuliantams - gerai parasytai kokius rodiklius kreipti demesi balanso, pelno-nuostolio ataskaitose, kaip jas lyginti ir koks skaicius ka reiskia ir kaip atsilieps ateity... man labai patiko si knyga.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.99 SoldOut

Knygos „Finansinė išmintis“ aprašymas

Kiekvienoje įmonėje tikimasi, kad vadovai mokės naudotis finansiniais duomenimis ir jais remdamiesi priims sprendimus, paskirstys išteklius ir planuos išlaidas. Deja, dar daug vadovų jaučiasi nejaukiai, savo kasdieniame darbe bandydami taikyti paprasčiausias finansines priemones. Net ir tie, kurie save laiko finansiškai sumaniais, ne visada supranta, kas sudaro finansinę atskaitomybę, todėl su skaičiais elgiasi taip, lyg tai būtų ištrauka iš Biblijos, užuot kritiškai juos vertinę ir kėlę reikiamus klausimus.


Knygoje „Finansinė išmintis“ Karen Berman ir Joe Knight pateikia finansų ir apskaitos pradmenis, numatydami ir papildomą informaciją. Trumpuose, lengvai skaitomuose knygos skyriuose finansų pagrindai išdėstyti taip, kad kiekvienas skaitytojas gali juos suprasti ir iškart pritaikyti darbe. Autoriai taip pat nukelia skaitytoją į „užkulisius“ ir parodo, kaip gaunami tie skaičiai. Mat, visko kiekybiškai įvertinti neįmanoma, todėl buhalteriai ir finansų specialistai visada remiasi apytikriais vertinimais, prielaidomis ir subjektyvia nuomone, o tai gali iškreipti skaičius. Ši knyga padės atpažinti ir suprasti tuos nuokrypius, jais abejoti ir prireikus pakoreguoti bei panaudoti šią informaciją sprendžiant kasdienius vadybos klausimus.


Remdamiesi savo patirtimi, sukaupta mokant dešimtis tūkstančių pirmaujančias pozicijas užimančių įmonių vadovų ir darbuotojų, K. Berman ir J. Knight šios knygos skaitytojams suteikia galimybę giliau suprasti:

- finansinio vertinimo pagrindus - išmokti suprasti pelno (nuostolio) ataskaitas, balansus, pinigų srautų ataskaitas ir pan.;

- finansų meną - tikslius duomenis atskirti nuo prielaidų ir apytikrių vertinimų;

- analizės principus - apskaičiuoti veiklos rodiklius, investicijų grąžą ir apyvartinį kapitalą;

- pinigus ir pelną - žinoti, kuo jie skiriasi ir kodėl pinigai tapo pagrindiniu rodikliu, į kurį nuolat atsižvelgia įmonių valdybų nariai ir Volstrito specialistai;

- finansinio raštingumo ir skaidrumo pagrindus ir suvokti, kaip jie gali pagerinti veiklos rezultatus.


Lengvai suprantama, neapkrauta sudėtinga terminologija, paįvairinta gyvais įmonių veiklos pavyzdžiais, „Finansinė išmintis“ padės vadovams, kurie nėra finansų specialistai, valdyti įmonės ir savo pačių sėkmę. Jeigu kada nors svajojote, kad vieną gražią dieną galėsite su kolegomis, kaip lygus su lygiu, aptarti įmonės finansinius rezultatus, ši knyga kaip tik jums.

 2009-06-02

Knyga is serijos \"... zaliems\" daug kalbu, nereiksmingu sakiniu ir blevizgu. Tam, kad perduoti sios knygos esme tikrai nereikia 258psl. uztektu ir 50psl. Tad mano manymu tikrai neverta, nei jusu laiko, nei pinigu. \r\nTai mano nuomone.

2007-08-01

knyga ne tik vadovams, bet ir investuotojams/spekuliantams - gerai parasytai kokius rodiklius kreipti demesi balanso, pelno-nuostolio ataskaitose, kaip jas lyginti ir koks skaicius ka reiskia ir kaip atsilieps ateity... man labai patiko si knyga.

Parašykite atsiliepimą apie „Finansinė išmintis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Finansinė išmintis“, Karen Berman, Joe Knight, John Case. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Karen Berman, Joe Knight, John Case su knyga „Finansinė išmintis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Finansinė išmintis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen Berman, Joe Knight, John Case. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Finansinė išmintis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Finansinė išmintis“ perkama kartu