0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas" aprašymas

Leidinyje nagrinėjami aktualūs apskaitos klausimai – atskleidžiama finansinė turto apskaita, finansinės atskaitomybės rengimas, apibūdinami ir įvertinami svarbūs apskaitos ir atskaitomybės informacijos rengimo, naudojimo ir pateikimo vartotojui elementai. Pasikeitus apskaitos standartams esama literatūra menkai tinka studijoms. Leidinio tikslas – užpildyti susidariusią spragą, t. y. gilinantis į turto finansinę apskaitą ir finansinių ataskaitų turinį, esmę ir jų panaudojimą, pagal naujuosius reikalavimus paaiškinti apskaitos ir atskaitomybės sąvokas, pagrindinius principus ir elementus. Teorija iliustruojama pavyzdžiais, kurie leidžia apskaitos žinias taikyti ekonomikos ir vadybos problemoms spręsti. Skyrių pabaigoje pateikiami temų kontroliniai klausimai padės geriau suvokti nagrinėjamąją medžiagą.
Leidinys skirtas aukštųjų mokyklų socialinių mokslų ekonomikos bei vadybos ir administravimo studijų krypčių studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaita

Daiva Burkšaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Burkšaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės rengimas" perkama kartu