Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Finansų įstaigų veikla ir etika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 13.87 SoldOut

Knygos „Finansų įstaigų veikla ir etika“ aprašymas

Mokslo studijų tikslas - parengti ir susisteminti teorinius verslo įmonių, kai kurių finansų įstaigų, o ypač bankininkystės etikos klausimus, taip pat atskleisti etikos nuostatų praktinio taikymo galimybes bankuose, kredito unijose, finansų maklerio įmonėse, vartojimo kreditus teikiančiose institucijose, draudimo įmonėse, taip pat įvertinti etikos nuostatų taikymo galimybes, vykdant finansų rinkos priežiūrą.


Parašykite atsiliepimą apie „Finansų įstaigų veikla ir etika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Finansų įstaigų veikla ir etika“, Filomena Jasevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Filomena Jasevičienė su knyga „Finansų įstaigų veikla ir etika“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Finansų įstaigų veikla ir etika“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Filomena Jasevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Finansų įstaigų veikla ir etika“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Finansų įstaigų veikla ir etika“ perkama kartu