0

Finansų kontrolė ir auditas: teorija ir praktika

  • Nuolaida knygai -56%
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 33,99 €*
Sutaupote: 19.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Finansų kontrolė ir auditas: teorija ir praktika

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 383
  • ISBN ar kodas: 9789955197317

2020-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Viena iš esminių sėkmingos veiklos prielaidų yra disponavimas patikima informacija apie įmonių finansinę būklę, veiklos rezultatus, pinigų srautus, siekiant objektyviai įvertinti jų vietą rinkoje ir konkurencines galimybes. Tokią informaciją suteikia įmonių parengtos metinės finansinės ataskaitos. Tačiau ne visada finansinės ataskaitos būna teisingos ir tenkina vidaus ir išorės vartotojų poreikius. Todėl vis didesnė reikšmė teikiama įvairių rūšių kontrolei ir auditui. Auditoriai, atlikdami auditą, objektyviai įvertina įmonių finansinę padėtį ir patvirtina įmonių finansinės būklės teisingumą, šitaip mažindami informacijos iškraipymo riziką.


Vadovėlyje "Finansų kontrolė ir auditas: teorija ir praktika" nagrinėjama finansų kontrolės ir audito samprata, reikšmė, tikslai, reglamentavimo aspektai, audito įrodymų turinys, jų rinkimo būdai ir procedūros, audito planavimo ypatumai, duomenų atrankos ir analizės, vidaus kontrolės ir rizikos vertinimo metodai, dokumentavimo, auditoriaus išvados ir ataskaitos rašymo subtilybės, finansinių ataskaitų pagrindinių elementų praktiniai audito aspektai, apimantys ilgalaikio ir trumpalaikio turto, mokėtinų sumų ir įsipareigojimų, pajamų ir sąnaudų, nuosavo kapitalo apskaitos sritis.


Vadovėlis "Finansų kontrolė ir auditas: teorija ir praktika" skiriamas Mykolo Romerio universiteto finansų valdymo, veiklos audito ir viešojo sektoriaus ekonomikos magistrantūros studijų programų studentams, kitų studijų programų studentams, taip pat auditoriams ir auditorių padėjėjams, vidaus auditoriams bei visiems, besidominantiems šia mokslo ir praktikos sritimi.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu