0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 0.80 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai


2021-08-31 3.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai" aprašymas
Leidinio "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai" tikslas – suteikti bazines žinias apie finansų sistemos funkcijas, finansų analizės ir valdymo sprendimų rengimo bei efektyvumo vertinimo metodikas, ugdyti gebėjimus atpažinti ir sisteminti  informaciją finansiniams sprendimams rengti ir vertinti.

Knyga gali būti naudinga siekiantiesiems susidaryti bendrą sampratą apie įmonės finansus ir finansų valdymo būdus.

Leidinyje glaustai išdėstytos teorinės žinios, pateikti skaičiavimo pavyzdžiai ir kontroliniai klausimai, padėsiantys mokytis savarankiškai.Parašykite atsiliepimą apie "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai", kurią skaitytojams dovanoja Dalia Rumšaitė, Rytis Krušinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Rumšaitė, Rytis Krušinskas su knyga "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Rumšaitė, Rytis Krušinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansų pagrindai. Pagrindinės sąvokos ir uždaviniai" perkama kartu