0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Finansų teorijos pagrindai

Kaina internetu: 6,43 €
Kaina knygyne: 6,66 €*
Sutaupote: 0.23 € (4%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Finansų teorijos pagrindai


2021-04-30 6.43 InStock
Į krepšelį
Knygos "Finansų teorijos pagrindai" aprašymas

Leidinį sudaro 7 skyriai ir literatūros sąrašas. Pirmoje dalyje "Pinigai ir vertybiniai popieriai" galima sužinoti apie pinigų istorinę raidą ir Lietuvos pinigų atsiradimą, pinigų esmę, funkcijas. Šioje dalyje apibrėžti pinigų sistemos tipai, jų pasiūla bei paklausa, supažindinta su pagrindinėmis vertybinių popierių rūšimis. Antroje dalyje "Finansų kilmė" pateikta finansų atsiradimo istorinė raida, jų kilmė, ir sąvokos apibūdinimas, finansų funkcijos bei finansų mokslo raida. Trečioje dalyje "Finansų sistema" supažindinama su finansų sistemos grandimis, valdymo institucijomis, jų funkcijomis. Ketvirtoje dalyje "Biudžetas" apibūdintas biudžetas ir jo istorinė raida, pateikta valstybės, savivaldybių ir nacionalinio biudžeto samprata. Penktoje dalyje "Kredito sistema ir finansų institucijos" aprašyta bankų istorinė raida, jų vystymasis Lietuvoje, Lietuvos banko, bankų, Centrinės kredito unijos bei unijų veikla. Aprašytos naujos institucijos - mokėjimo įstaigos. Šioje dalyje labai trumpai pateikta draudimo samprata. Šeštoje dalyje "Valstybės skola ir jos valdymas" yra pateikta valstybės skolos samprata, jos valdymas bei apibūdinta Lietuvos Respublikos vidaus ir užsienio skola. Septintoje dalyje "Tarptautiniai bankai ir finansai" pristatytos pagrindinės pasaulio finansinės institucijos: Tarptautinis valiutos fondas, Pasaulio banko grupė, Tarptautinių atsiskaitymų bankas, Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas, Europos centrinis bankas bei Europos centrinių bankų sistema. Kiekvienos temos pabaigoje yra savikontrolės klausimų, kurie suteikia galimybę skaitytojams pasitikrinti, ar išmokę ir supratę pateiktą temą.


  • Autorius: Olga Buckiūnienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094360121

Parašykite atsiliepimą apie "Finansų teorijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Finansų teorijos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Olga Buckiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Olga Buckiūnienė su knyga Finansų teorijos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Finansų teorijos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Olga Buckiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Finansų teorijos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansų teorijos pagrindai" perkama kartu