0

Finansų testai 1111

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Finansų testai 1111

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • ISBN ar kodas: 9955445829

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Finansų testai 1111" aprašymas

Mokomoji knyga "Finansų testai 1111" skirta aukštųjų ir kolegijų studentams. Finansų mokslo žinių pasitikrinimo ir mokymosi priemonė. Knyga tinka kiekvienam, norinčiam praturtinti savo žinias finansų srityje.

Parašykite atsiliepimą apie "Finansų testai 1111"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Finansų testai 1111, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Smalenskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Smalenskas su knyga Finansų testai 1111 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Finansų testai 1111 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Smalenskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Finansų testai 1111 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Finansų testai 1111" perkama kartu