Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Findusas išsikrausto

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 6,70 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-18 Rasa

Labai linksma, įtraukianti. Patiko. Rekomenduojam!


2022-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Findusas išsikrausto" aprašymas

– Aš išsikraustau, – valandėlę pasvarstęs nutarė Findusas.
Dėdulė išpūtė akis.
– Išsikraustai? – nepatikėjo. – Negi rimtai imsi ir išsikraustysi iš namų?
– O ką? Jei neleidi šokinėti lovoje, tada išsikraustau.

Finduso ketinimai kuo rimčiausi. Juk katinai turi daryti rytinę mankštą vos pramerkę akis, kad neapkerpėtų. Jei Petsonui nepatinka, tai jau jo bėdos. Tik labai toli kraustytis nesinori, nes aplinkui šmirinėja lapinas. Be to, ir dėdulei be katino gyventi nei šis, nei tas. Negi su vištom košę srėbs?

Svenas Nordqvistas (g. 1946 m.) – vienas mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų, o jo sukurti dėdulės Petsono bei katino Finduso personažai sužavėjo skaitytojus ne tik Švedijoje bei Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Spalvingi Sveno Nordqvisto piešiniai žavi ne tik išraiškingais personažais, bet ir detalių gausa. Kiekviena iliustracija tarsi atskiras pasaulis, kupinas smulkių detalių, kurios savaip papildo istoriją – net tyrinėjant jas ilgesnį laiką, galima vis aptikti naujų, anksčiau nepastebėtų dalykų. Gal todėl jas mėgsta ir vertina tiek daug skaitytojų – nuo mažųjų iki suaugusiųjų, kuriems paveikslėlių knygos jau toli praeityje.

Iš švedų kalbos vertė Raimonda JonkutėKiti taip pat domėjosi


2022-02-18

Labai linksma, įtraukianti. Patiko. Rekomenduojam!

Parašykite atsiliepimą apie "Findusas išsikrausto"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Findusas išsikrausto", kurį pristato Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų "Findusas išsikrausto" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Findusas išsikrausto". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Findusas išsikrausto" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Findusas išsikrausto" perkama kartu