0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-01-27 Rita

puiki knyga, labai daug informacijos

Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.38 SoldOut
Knygos "Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje" aprašymas
Leidinyje kiek plačiau išdėstomos šiandieninės galimybės pasitelkiant fitoterapiją išvengti dažnai pasitaikančių mėnesinių ciklo sutrikimų, palengvinti kai kuriuos nėščiųjų, taip pat klimakterinio laikotarpio negalavimus. Estrogenų turintys augaliniai preparatai gali būti saugi ir natūrali alternatyva pakaitinei hormonų terapijai, jei jos atsisakoma dėl įvairių priežasčių, ypač vyresniame amžiuje. Medicinos praktikoje augaliniai preparatai, pasižymintys hormoniniu poveikiu, nelabai dažnai naudojami. Taip yra dėl menko jų pasirinkimo, nepakankamos klinikinės praktikos ir dalies gydytojų išankstinių abejonių dėl negreito jų gydomojo efekto, nors visuomenė tuo labai domisi.
Visais gyvenimo atvejais būtinas saikingumas. Tai galima pritaikyti ir fitoterapijoje.
Šis leidinys skiriamas šeimos gydytojams, akušeriams ginekologams ir visiems, besidomintiems šios srities fitoterapija.


2009-01-27

puiki knyga, labai daug informacijos

Parašykite atsiliepimą apie "Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje, kurią skaitytojams dovanoja Regina Mekienė, Rima Ruzgienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Mekienė, Rima Ruzgienė su knyga Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Mekienė, Rima Ruzgienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fitoterapija akušerijoje ir ginekologijoje" perkama kartu