0

Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys

Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955286455

2020-11-30 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys" aprašymas

Knyga sudaro 9 skyriai, apimantys Fizika 1 modulio programos turinį. Kiekviename skyriuje pateiktos fizinių reiškinių sąvokos, charakteristikos ir dėsniai bei uždavinių sprendimo pavyzdžiai. Knygos gale yra 160 uždavinių, kuriuos galima panaudoti studentų namų darbų užduotims sudaryti.
Mokomoji knyga skirta tęstinių neakivaizdinių bakalauro studijų studentams, besimokantiems fizikos pagal inžinerines ir technologines studijų programas. Ši mokymo knyga bus naudinga ir vakarinių bei dieninių bakalauro studijų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys, kurią skaitytojams dovanoja A. Urbelis, R. Banienė, S. Tamošiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Urbelis, R. Banienė, S. Tamošiūnas su knyga Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Urbelis, R. Banienė, S. Tamošiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fizika 1. Pagrindiniai dėsniai, sąvokos, uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir namų darbų užduotys" perkama kartu