0

Fizika I: aiškinamasis uždavinynas

Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 0.60 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fizika I: aiškinamasis uždavinynas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 92
  • ISBN ar kodas: 9789986059097

2020-11-30 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fizika I: aiškinamasis uždavinynas" aprašymas

Aiškinamajame uždavinyne pateikti slenkamojo bei sukamojo judėjimo kinematikos ir dinamikos, mechaninių svyravimų ir bangų, molekulinės fizikos ir termodinamikos uždavinių sprendimo pavyzdžiai.
Uždavinynas skirtas studijuojantiesiems bendrosios fizikos kursą pagal "Fizika 1" modulį.

Parašykite atsiliepimą apie "Fizika I: aiškinamasis uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fizika I: aiškinamasis uždavinynas, kurią skaitytojams dovanoja Aleksėjus Bogdanovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksėjus Bogdanovičius su knyga Fizika I: aiškinamasis uždavinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fizika I: aiškinamasis uždavinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksėjus Bogdanovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fizika I: aiškinamasis uždavinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fizika I: aiškinamasis uždavinynas" perkama kartu