0

Fizika. Vadovėlis 9 klasei

4.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2019-05-16 aa

Informacija

Fizika. Vadovėlis 9 klasei

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 19x26, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9785430055462

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
FIZIKA 9 yra tų pačių autorių fizikos vadovėlių VII ir VIII klasei tęsinys, todėl jo turinio dėstymo principai ir struktūra tokia pati kaip vadovėlių VII ir VIII klasei.  

 

Dalyko turinį sudaro dvi dalys: "Šiluma" ir "Elektra". Pateikiama medžiaga ir siūlomi metodai remiasi mokinių anksčiau įgyta patirtimi ir žiniomis, jau pažįstamais reiškiniais, supančia aplinka, sociokultūriniu kontekstu, ugdo gamtamokslinio komunikavimo gebėjimus. Kiekvieno skyrelio pabaigoje yra įvairaus sudėtingumo užduočių (klausimų ir uždavinių). Jas atlikdami, mokiniai mokysis pastebėti fizikinius reiškinius konkrečiomis sąlygomis, juos lyginti, išskirti pagrindines ar bendrąsias savybes, jas apibūdinti, formuluoti užduotis pagal pateikiamus pradinius duomenis ir panašiai.

 

Visi skyriai baigiami santraukomis – priminimais, ką reikėjo išmokti, kas skyriuje yra svarbiausia. Pakartoti skyriaus medžiagą, pasitikrinti žinias bei gebėjimus ir pasirengti kontroliniam darbui mokiniai galės atlikdami skyriaus pabaigoje pateikiamas kompleksines savikontrolės užduotis. Vadovėlio pabaigoje yra užduočių atsakymai: skyrelių užduočių – tik kai kurie, o savikontrolės užduočių – visi.
2020-03-31

2019-05-16

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu