⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fizikinės chemijos uždavinynas

Kaina: 13,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fizikinės chemijos uždavinynas " aprašymas

Ši mokomoji knyga "Fizikinės chemijos uždavinynas" padės visapusiškai įsisavinti ir suvokti fizikinės chemijos kursą, susieti paskaitų metu gaunamas teorines žinias, laboratorinių darbų metu įgaunamus praktinius įgūdžius ir praktinius skaičiavimus. Knygoje "Fizikinės chemijos uždavinynas" pateikta teorinė dalis su pagrindinėmis tą temą atitinkančiomis lygtimis ir jų paaiškinimais, taip pat uždavinių sprendimo pavyzdžiai su paaiškinimais. Leidinys skirtas Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakulteto chemijos inžinerijos ir technologijos, taikomosios chemijos, maisto mokslo ir technologijos, aplinkosaugos inžinerijos, pramoninės biotechnologijos programų pirmosios studijų pakopos studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizikinės chemijos uždavinynas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologija. Chemija

Andrius Jaskūnas, Nijolė Dūkštienė, Rasa Šlinkšienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fizikinės chemijos uždavinynas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fizikinės chemijos uždavinynas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fizikinės chemijos uždavinynas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fizikinės chemijos uždavinynas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Jaskūnas, Nijolė Dūkštienė, Rasa Šlinkšienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fizikinės chemijos uždavinynas " perkama kartu