TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Fizikos metodologija ir filosofija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.19 SoldOut

Knygos "Fizikos metodologija ir filosofija" aprašymas

Originaliame, pirmą kartą lietuvių kalba išleistame tokio pobūdžio vadovėlyje pateikiamos bendros žinios apie fizikos mokslą – jo struktūrą, metodus, raidos dėsningumus, organizacines formas, ryšius su kitais mokslais. Leidinys skirtas aukštųjų mokyklų fizikos specialybės studentams, bendrojo lavinimo mokyklų mokytojams, fizikams, besidomintiems savojo mokslo pagrindais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizikos metodologija ir filosofija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fizikos metodologija ir filosofija", Romualdas Karazija. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Karazija su knyga "Fizikos metodologija ir filosofija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fizikos metodologija ir filosofija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Karazija. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fizikos metodologija ir filosofija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fizikos metodologija ir filosofija" perkama kartu