⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis

Kaina: 12,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 12.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis" aprašymas

Vadovėlis skirtas techninių specialybių studentams Pirmojoje vadovėlio dalyje dėstoma mechanika, mechaniniai svyravimai ir bangos, molekulinė fizika ir termodinamika, elektrostatika ir nuolatinė elektros srovė. Plačiau aiškinami klausimai, susiję su inžinerija.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis", Aleksėjus Bogdanovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksėjus Bogdanovičius su knyga "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksėjus Bogdanovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fizikos pagrindai inžinerijoje. I dalis" perkama kartu