⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis

12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis" aprašymas

Vadovėlio „Fizikos pagrindai inžinerijoje“ antrojoje dalyje dėstoma elektromagnetizmas, banginė ir kvantinė optika, atomo teorijos ir kvantinės mechanikos pradmenys, branduolio fizikos pagrindai. Atsižvelgiant į tai, kad kai kurie studentai mokyklinį fizikos kursą baigė 10 klasėje, vadovėlyje taikomos paprasčiausios aukštosios matematikos formulės. Be teorinių klausimų, sprendžiami uždaviniai, daugiausia susiję su inžinerija. Ir teorija, ir pavyzdžiai iliustruojami nagrinėjamų vyksmų esmę atspindinčiais paveikslais bei grafikais. Pagrindinėje vadovėlio dalyje lentelėse ir grafikų pavidalu pateikti kai kurių medžiagų elektriniai, magnetiniai, optiniai parametrai. Gale – priedai ir išsami dalykinė rodyklė, tad vadovėliu galima naudotis kaip trumpu fizikinių konstantų, dydžių žymenų bei dimensijų žinynu. Kai kurie išdėstytieji klausimai galėtų būti naudingi ir magistrantams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis", Aleksėjus Bogdanovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksėjus Bogdanovičius su knyga "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksėjus Bogdanovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fizikos pagrindai inžinerijoje. II dalis" perkama kartu