0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fizinis aktyvumas ir sveikata

45,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Fizinis aktyvumas ir sveikata


2021-06-30 45.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fizinis aktyvumas ir sveikata" aprašymas

Vadovėlis „Fizinis aktyvumas ir sveikata“ skiriamas universitetų studentams ir klausytojams, studijuojantiems pasiekimų ir laisvalaikio sporto, medicinos, visuomenės sveikatos, reabilitacijos, mitybos, socialinio darbo, psi­chologijos, vadybos, turizmo ir poilsio, pedagogikos, edukologijos, andragogikos ir kitas studijų kryptis. […]

Vadovėlis „Fizinis aktyvumas ir sveikata“galėtų sudominti politikus, už visuomenės sveikatinamąjį fizinį aktyvumą atsakingus institucijų, savival­dos ir šalies sprendimų priėmėjus. Tikimės, kad vadovėlį bus įdomu skaityti treneriams, fizinio ugdymo ir kitiems mokytojams, visuomenės sveikatos, sveikatos ugdymo ir stiprinimo, sveikatos priežiūros specialistams bei plačiajai visuomenei.Parašykite atsiliepimą apie "Fizinis aktyvumas ir sveikata"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mūsų kūną, mankštą

Rasa Jankauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Fizinis aktyvumas ir sveikata, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Fizinis aktyvumas ir sveikata aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Fizinis aktyvumas ir sveikata už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Fizinis aktyvumas ir sveikata? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Jankauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fizinis aktyvumas ir sveikata" perkama kartu