⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė" aprašymas

Autorius Jeronimas Laucius šioje knygoje „Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė“ ieško atsakymų, kur mes galėtume rasti to gyvenimiškojo Flogistono – kasdieninės kūrybos džiaugsmo, minčių ir jausmų pozityvumo substancijų. Autorius kviečia kiekvieną skaitytoją minti ir įminti tų atradimų, lemiančių mūsų gyvenimo kokybę, paslaptis.


  • Autorius: Jeronimas Laucius
  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094310751

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Jeronimas Laucius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jeronimas Laucius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė" perkama kartu