TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Fortepijono katedra

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.32 SoldOut

Knygos "Fortepijono katedra" aprašymas

Leidinyje trumpai apžvelgiama Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Fortepijono katedros istorija, pateikiamos trumpos katedroje dirbančių ir su katedra bendradarbiaujančių pianistų biografijos, atsiliepimai spaudoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fortepijono katedra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fortepijono katedra", Sud. Aleksandra Žvirblytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Aleksandra Žvirblytė su knyga "Fortepijono katedra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fortepijono katedra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aleksandra Žvirblytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fortepijono katedra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fortepijono katedra" perkama kartu