0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,39 €
Kaina knygyne: 15,89 €*
Sutaupote: 2.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-09 Antanas

Didelis ačiū leidyklai. Nuostabi dovana istorijos mėgėjams ir visiems tiems, kas simpatizuoja Venecijai. Remtasi vien tik liudininkų atsiminimais ir to meto dokumentais. Neįtikėtina, kad tokio lygio valstybinis mąstymas egzistavo viduramžiais, kai aplinkui daugiausia viešpatavo visiškai absoliutinės monarchijos.


2021-09-30 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją" aprašymas

Meistriškai parašyta, dėmesį patraukianti ir intriguojanti istorinė knyga „Fortūnos miestas“ pasakoja, kaip lagūnoje įsikūręs Venecijos miestas iškilo iki galingiausios jėgos Viduržemio jūros regione. Tai epinė penkių šimtmečių kelionė, pasakojanti apie kryžiaus žygius ir prekybą, marą, jūros mūšius ir kolonijinį projektą.

Venecijos kelias į imperiją buvo kupinas daugybės nepaprastų kovų ir iššūkių – 1204 metais įvykęs Konstantinopolio apiplėšimas, žūtbūtinis varžymasis su Genuja ir desperatiška gynyba nuo turkų. Nešdama šv. Morkaus vėliavą su liūtu Venecija sukūrė uostamiesčių ir laivyno bazių imperiją, nukreipusią pasaulio gėrybes link jos prieplaukų. Taip miestas tapo turtingiausia vieta žemėje – švytinčia mozaika, sulipdyta iš to, ką ji nusipirko, išmainė, pasiskolino ir pavogė.

Paremta amžininkų pasakojimais apie prekybą ir karus, jūreivystę ir piratavimą bei vietas, kuriose venecijiečiai plaukiojo ir žuvo, knyga „Fortūnos miestas“ yra puikus naratyvinės istorijos pavyzdys. Prasidedanti Kristaus žengimo į dangų iškilmėmis 1000-aisiais ir pasibaigianti sprogimu prie Graikijos krantų bei katastrofiškomis naujienomis, kad portugalai atrado jūros kelią į Indiją, – ji pakerės visus, kurie mėgsta Veneciją ir Viduržemio jūros pasaulį.


  • Autorius: Roger Crowley
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268642

2021-08-09

Didelis ačiū leidyklai. Nuostabi dovana istorijos mėgėjams ir visiems tiems, kas simpatizuoja Venecijai. Remtasi vien tik liudininkų atsiminimais ir to meto dokumentais. Neįtikėtina, kad tokio lygio valstybinis mąstymas egzistavo viduramžiais, kai aplinkui daugiausia viešpatavo visiškai absoliutinės monarchijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Roger Crowley parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Roger Crowley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fortūnos miestas. Kaip Venecija iškovojo ir prarado jūrinę imperiją" perkama kartu